Jak TO je? Radim Fiala: Opozice opravdu do krve bojovala za Sudetoněmecký landsmanšaft

Radim Fiala. Foto: Michelle Adlerová
Redakce TO
Redakce TO Kolektiv autorů

Blížící se květnový sjezd Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně budí emoce u veřejnosti i mezi politiky. V úterý se o něm diskutovalo v Poslanecké sněmovně dlouho do noci. Zatímco podle koalice by se sjezd konat neměl, opozice vyčítá vládním stranám, že celou událost zveličují a šíří nenávist. „To, co já jsem viděl v té sněmovně, že ta opozice opravdu do krve bojovala za ten Sudetoněmecký landsmanšaft, tak já jsem to v té chvíli ve čtvrt na dvě v noci už nevydržel, šel jsem k tomu pultíku a řekl jsem, co si o tom myslím,“ říká v aktuálním vydání pořadu Jak TO je? místopředseda a šéf poslanců SPD Radim Fiala, kterému ve Sněmovně kvůli přístupu opozice trochu ujely nervy. A jak je to ve skutečnosti s německou stranou AfD a s údajným rušením Benešových dekretů, se kterým je spojována? Moderuje Marek Stoniš.

TÓčko
Sledujte další díly oblíbeného pořadu
Další díly
Ukázat komentáře (7)
  1. flanďáci typu petráčka a  parta vertikály čr jsou kovaní libtardi, produhoví eurohujeři. a útočí na vlastenecké síly a zvolené zástupce… fialový eurohnus.

    1. Vertikála – 2. část
      Sjezd Sudetoněmeckého krajanského sdružení a historik a teolog Tomáš Petráček a publicista Mikuláš Kroupa…

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Líbí se vám článek?

Kolektiv autorů

Můj košík Close (×)

Váš košík je prázdný
Prozkoumat e-shop
Deník TO členství
Pořiďte si členství a získejte řadu skvělých výhod!
Zde se můžete zaregistrovat >