Dojde k dalšímu odsunu? Aneb Táhněte do Evropy!

Válka v EU na koláži Deníku TO
Petr Štěpánek
Petr Štěpánek Spolupracovník redakce

Usiluj o to nejlepší, ale počítej i s tím nejhorším. Co to v dnešních časech může znamenat? Nejprve si nasviťme kulisy současnosti.

Největší státy Evropské unie plus Velká Británie dělají všechno pro to, aby ukrajinská válka hned tak neskočila, což může vyústit do obrovského válečného střetu s Ruskem.

V Německu už zase hrají prim politické síly, jež pošilhávají po dalším „Drang nach Osten“. A Němci, jak známo, nedělají malé chyby. Ve 20. století rozpoutali dvě světové války a ve století 21. ničí Evropu svou migrační a energetickou politikou.

Pohrobci revanšistů ze Sudetoněmeckého landsmanšaftu se scházejí ve své „staré vlasti“. Tváří se u toho jako beránci, ale nic ze svého vlčího ustrojení nezapomněli. Ale kdyby jen to.

Srdečně je u toho vítají a červený koberec natahují naši „Evropané“, ta podivná směs individuí, jež neustále potřebují ostatním demonstrovat své idiotské pózy, kterak jsou na rozdíl od nás obyčejných smrtelníků morálně na výši. Prostý lid si ale tyhle týpky už dávno překřtil tu na lepšolidi, tu spojením slov liberál a retard na libtardy, tu na lepševiky, což je evidentní odvozenina od bolševiků.

Čtvrtá říše

Tihle „Evropané“, pošilhávající po Čtvrté říši, pardon, po Spojených státech evropských, mají v rukou podstatnou část médií hlavního proudu, v parlamentu pátou kolonu cizích politických zájmů a na Pražském hradě svého říšského protektora, pardon, převlékače uniforem a maňáskového prezidentčíka, který si svoji nevábnou bolševickou minulost už odpracoval.

Jak tohle všechno může v nejhorší variantě dopadnout? Evropský kontinent se opět ponoří do válečného šílenství, neboť se stane hlavní scénou dalšího světového válečného konfliktu.

Ten masakr bude strašný, ale výsledek stejný. Spojenci, Američané a Rusové, opět zvítězí a v Postupimi či jinde se znovu odehraje poválečný soudní spektákl. Jeho inspirace bude jasná. Dojde k dalšímu odsunu. Necivilizovaná realita si prostě vynutí další extrémní řešení. Stejně jako v Postupimi. A tak jako se po druhé světové válce naplnil sen sudetských Němců po jejich „Heim ins Reich“, naplní se i sen našich „Evropanů“. Chtěli jste do Evropy? Tak táhněte!

Je tenhle nevábný scénář nemožný? Co myslíte?

Čtěte také:
Co se ve skutečnosti skrývá za slovy sudetských Němců?
10. výročí Meeting Brno: One man show pána s patkou a knírkem
Bílé podkolenky, lederhosen, Brünsturm a vzupný český beránek

    Ukázat komentáře (6)
    1. fráterníci, flamendři se postavili za landmančaft, přitom sami uplatňují na svých ovečkách kolektivní vinu dědičného hříchu ochutnáním ovoce ze stromu poznání. prvotní hřích jako kolektivní vina je blbost a lumpárna, protože ochutnání ovoce ze stromu poznání, není žádným kolektivním hříchem, ale evolučním přirozeným dějem. Protože je to podle zákona trojice – přání, konání, poznání a jde o vývoj, sebepoznání. klerohnus fialovej🖕

    2. Jsem depresivni z toho, jak ANO MOTO SPD mají pohodlnou 108 a půl roku po volbách, ANO, JE LÍP než za Fialenskyje a pětidemolice, ale čekal jsem ještě o dost LÍP.

      Vládní koalice vyhrála volby na zrušení emisních povolenek, zrušení televizní daně, zrušení Green Dealu, FARA, prověření nákupů na obraně, reálná obranyschopnost.

      A co máme po půl roce 108?
      Televizní daň zůstává a to odhlédnu od podstatnějšího – nulová změna „expertů“ a „objektivního zpravodajství“, neustálé okopávání kotníků vládě),
      Emisni povolenky zůstávají, Green Deal taky,
      budeme stavět větrníky,
      český FARA u ledu a politické neziskovky se chechtají,
      „nákupy“ na „obraně“ nikdo neprověřil,
      Dozimetr, bitcooin, fialovou kampeličku také ne, …

      …kucí, odbrzdit ruční brzdu a zaberte!!!!

      1. Petr Hampl má pravdu. Vláda nemá média, sítě, těžko může něco prosadit.

        celé schéma lze pochopit na příkladu Zůna (prý za SPD) na obraně, pokračující F-35, munice, nákupy jako za Řehky-Oplta a Jany Černochové.

        „ANO a jejich vládní partneři sice drží parlamentní většinu a vedení ministerstev, zatím se jim však nedaří převzít moc v zemi prorostlé liberálními mocenskými sítěmi.
        A možná ani netuší, že by o to měli usilovat a jak. Jejich šance prosadit změny tak, jak je tím pověřili voliči, jsou tedy velmi malé. Ne proto, že by byli zrádní nebo zkorumpovaní, ale prostě proto, že jim to liberální oligarchie nedovolí.

        To samozřejmě není omluva. Andrej Babiš, Tomio Okamura i Václav Klaus měli roky na vybudování vlastních sítí. Médií srovnatelné velikosti a sítě disciplinovaných stoupenců v ostatních médiích, v justici, na univerzitách atd. Vytvoření vlastních politických neziskovek. A také stroje schopného dostat kdykoliv do ulic vlastní davy. Stačily by jednotky tisíc, ale muselo by to být bleskové, spolehlivé a disciplinované.

        Tu možnost měli, ale vůbec se ji nepokusili využít. Což vytváří kruh. Nemůžete od svých stoupenců čekat oddanost, pokud nedáte najevo své vlastní odhodlání a pokud neukážete, že své stoupence budete bránit.“

    3. O mě nejde, já mohu klidně umřít třeba ještě dnes. Jde o mladou generaci, která si svojí nerozvážností kazí svoji budoucnost. Víc jak polovinu mého života jsem prožil v komunistickém režimu a děsí mě současné ignorantství různých lidí majících vážné problémy s logickým myšlením, oni jako ovce jdou za politickými hochštaplery typu Mináře a dalších nepřátel demokracie.

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Líbí se vám článek?

    Spolupracovník redakce

    Můj košík Close (×)

    Váš košík je prázdný
    Prozkoumat e-shop
    Deník TO členství
    Pořiďte si členství a získejte řadu skvělých výhod!
    Zde se můžete zaregistrovat >